اخبار نساجی

ایران آماده همکاری با سرمایه گذاران خارجی در صنعت پتروشیمی است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: وزارت نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی حمایت کرده و آماده هرگونه همکاری هستند.

به گزارش ایرنا، عباس شعری مقدم اظهار داشت: از نظام بانکی کشور انتظار داریم که افزون بر مشارکت بیشتر در توسعه صنعت پتروشیمی به تعهدهای خود عمل کند.

وی با بیان اینکه صنعت پتروشیمی ایران محل امنی برای سرمایه گذاری است، اظهار کرد: وزارت نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی حمایت کرده و آماده هرگونه همکاری هستند.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی افزود: امروز صنعت پتروشیمی ایران در حال رقم زدن جهشی تازه است و سرمایه گذاران می توانند با تامین مالی طرح ها در روند رشد و توسعه این صنعت مشارکت فعالی داشته باشند.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد، به گفته شعری مقدم، بخش بالادست صنعت نفت برای تامین خوراک برنامه های متنوعی دارد و در آینده مجتمع های پتروشیمی مشکل تامین خوراک نخواهند داشت.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر مشارکت بیشتر نظام بانکی کشور در طرحهای توسعه ای، گفت: امروز صنعت پتروشیمی برای رسیدن به اهداف و برنامه های خود نیازمند حمایت بانک مرکزی است و بانک های ایرانی می توانند مشارکت بیشتری در تامین مالی طرحهای پتروشیمی داشته باشند.

وی تصریح کرد: از نظام بانکی کشور انتظار داریم که افزون بر مشارکت بیشتر در توسعه صنعت پتروشیمی به تعهدهای خود عمل کند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: این شرکت همواره از تمام سرمایه گذاران ایرانی و خارجی برای حضور در صنعت پتروشیمی ایران دعوت کرده و آماده هرگونه حمایتی از آنها هستیم.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا