اخبار نساجی

گزارش روزانه بورس؛ 867 میلیون برگه سهم در بورس تهران معامله شد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

گزارش روزانه بورس؛ 867 میلیون برگه سهم در بورس تهران معامله شد

ارزش معاملات بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته به بیش از 3 هزار و 782 میلیاردریال رسید و 867 میلیون برگه سهم نیز توسط معامله گران داد و ستد شد.

به گزارش مهر، در داد و ستدهای امروش شنبه بورس اوراق بهادار تهران شاخص کل متاثر از رشد قیمت نمادهای هلدینگ پارسیان، بانک ملت، سرمایه گذاری غدیر و مخابرات 450 واحد بالا رفت و به عدد 78 هزار و 874 رسید.

این در حالی است که دماسنج بازار در دقایق ابتدایی معاملات توانست برای ساعتی سد 79 هزار واحد را بشکند اما پس از مدتی عقب نشینی کرد و در مرز 78 هزار واحد آرام گرفت. نمادهای هلدینگ خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس و پالایش نفت اصفهان مهم ترین نمادهایی بودند که با تاثیر منفی بر شاخص، اجازه تثبیت این متغیر در کانال 79 هزار را ندادند.

دیروز شاخص صنعت نیز 81 واحد صعودی شد و در حالی که شاخص بازار اول 698 واحد رشد را تجربه کرد شاخص بازار دوم با افتی هزار و 89 واحدی به کار خود پایان داد. معامله گران تالار حافظ امروز بالغ بر 867 میلیون برگه سهم را در بازار دست به دست کردند که ارزش این معاملات بیش از سه هزار و 782 میلیارد ریال بود. ارزش بازار نیز به عدد 385 هزار میلیاردتومان رسید.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا