اخبار نساجی

95 درصد باک‎ خودروها غیراستاندارد است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

95 درصد باک‎ خودروها غیراستاندارد است

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان گفت: 95 درصد باک بسیاری از خودروهای مسافربری و غیر مسافربری غیراستاندارد است.

به گزارش بی باک به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، محمد بزی در حاشیه کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفت‎و‎گو با خبرنگاران اظهار داشت: هر گونه تخلفی که در بخش کشف کالای قاچاق و بخش حمل و نقل در مسیر تردد و یا انبارهای مسافربری مشاهده شود به سازمان حمل و نقل پایانه‎ها منعکس خواهد شد.

وی از رانندگان خواست تا کارت سوخت خود را در اختیار دیگران قرار ندهند تا مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز گلستان با بیان اینکه قاچاق فرآورده‎های نفتی در گلستان وجود ندارد اذعان کرد: در اقلام گمرکی، دخانیات و بخش مسافربری، قاچاق کالا در استان دیده می‎شود.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

بزی در خصوص قاچاق فرآورده‎های جنگلی تصریح کرد: درخت سرخدار استحکام 500 ساله دارد و در مدت یک سال، تنها یک سانتیمتر رشد می‎کند که قاچاق این درختان ضربه سنگینی به استان و کشور وارد می‎آورد.

وی بیان داشت: هر ساله با قاچاق پرندگان شکاری توسط هجمه صیادان غیرمجاز در بخش محیط زیست مواجه هستیم که افراد سودجو با شکار پرندگان اقدام به فروش آنها با قیمت‎های گزاف در کشورهای خلیج فارس می‎کنند.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز گلستان اذعان کرد: در بخش مسافری متاسفانه قاچاق کالاهای آرایشی و بهداشتی و گوشی تلفن همراه صورت می‎گیرد.

بزی با بیان اینکه در سال گذشته 334 دستگاه خودرو توقیف شدند خاطرنشان کرد: خودروهایی که توقیف می‎شوند به سازمان حمل و نقل پایانه‎ها معرفی خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه قاچاق گازوئیل 353 درصد رشد داشته است یادآور شد: در بخش میراث فرهنگی نیز شاهد رشد صددرصدی حفاری‎های غیرمجاز نسبت به سال 1389 بوده‎ایم.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز گلستان بیان داشت: بخش قاچاق داروی غیرمجاز نیز در استان رشد 3449 درصدی نشان می‎‎دهد.

بزی اظهار داشت: در بخش ماهیان خاویاری صددرصد، پرندگان شکاری 52 درصد و کالاهای دخانی 21 درصد قاچاق کالا صورت گرفته است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا