اخبار فرش ماشینی

خريد و فروش انواع كالاهاي نساجي به صورت آنلاين

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

افتتاح اولين بازار آنلاين صنعت نساجي ايران

خريد و فروش انواع كالاهاي نساجي به صورت آنلاين
امروزه با توجه به گستردگي بازار جهاني و تعدد توليد كنندگان محصولات نساجي نياز به تعامل في مابين خريداران و توليدكنندگان در صنعت نساجي دنيا بيش از پيش احساس مي شود. لذا با توجه به  همين امر و لزوم برآورده ساختن اين نياز صنعت نساجي ايران بر آن شديم تا محلي را براي تعامل هرچه بيشتر فعالان اين صنعت مهيا كرده و مقدماتي را جهت اتصال مشتركين به شبكه جهاني و ارتباط ساده آنها با تجار بين المللي فراهم آوريم.

از اين پس شما مي توانيد با مراجعه به سايت   ‏fa ‎‏/‏kohanjournal.com ‎‏  و كليك بر روي كليدهاي ثبت سفارشات خريد يا فروش فرم مورد نظر را پر كرده و به صورت آنلاين براي ما ارسال نمائيد. ‏
همچنين در اينجا مي توانيد تجهيزات و كالاهاي مورد نظر خود را جهت خريد يا فروش به اطلاع تمامي دست اندر كاران صنعت نساجي ايران برسانيد و مستقيما با مشتريان و ارائه كنندگان محصولات تماس بگيريد.

لازم به ذكر است كه كليه سفارشات به ثبت رسيده در سايت به صورت دوره اي براي مشتركين از طريق  ايميل و فاكس ارسال مي گردد تا علاوه بر بازديدكنندگان مستقيم سايت ساير فعالان صنعت نساجي  نيز از آن مطلع شوند.

كليه خدمات سايت به مشتركين به صورت رايگان مي باشد.  امكان ارائه محصولات در بازارهاي جهاني نيز به صورت آنلاين‏‎ ‎‏ به زودي فراهم خواهد شد و شما مي توانيد جهت خريد يا محصولات مختلف از اين طريق به سادگي اقدام نمائيد. ‏
لطفا جهت كسب اطلاعات بيشتر و يا همكاري با ما تماس بگيريد   ‏

‏     تماس با ما:     تلفكس : 77656877 – 21 – 0098     ايميل : ‏ info@kohanjournal.com     ‎

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا