اخبار فرش ماشینی

سومین همایش ملی نساجی و پوشاک در یزد برگزار می‌شود

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

محمدحسین مسلمین گفت: سومین همایش ملی نساجی و پوشاک اول اردیبهشت ماه در استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، رییس دانشگاه آزاد اسلامی یزد در جمع اصحاب رسانه استان یزد با اشاره به جایگاه استان یزد در زمینه پوشاک و نساجی افزود: ارایه دستاوردهای تحقیقاتی محققان، ایجاد فرصت جهت بررسی راهکارهای حل مشکلات صنایع، گسترش فضای علمی و تحقیقاتی و معرفی توانمندی های محققین و صنعت نساجی ایران از اهداف این همایش است.

محمد حسین مسلمین با بیان اینکه بیش از 370 مقاله از دانشگاه های کشور دریافت شده است گفت: از این تعداد 200 مقاله پذیرفته شده که 80 مقاله آن به صورت سخنرانی در 4 سالن اجرا و بقیه به صورت پوستر به نمایش گذاشته می شود.

وی خاطر نشان کرد: این دانشگاه در زمینه تألیف و ترجمه کتب، ثبت اختراعات و شرکت در شاخه های مختلف علمی به ویژه تیم های روباتیک جایگاه بسیار خوبی دارد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی یزد با بیان اینكه تیم رباتیك دانشگاه نیز در مسابقات جهانی و ملی به مقامات ارزشمندی دست یافته است، گفت: این تیم در مسابقات بین المللی ربوكاپ ایران نیز 4 رتبه چشمگیر را از آن خود كرد.

مسوول انجمن رباتیك دانشگاه آزاد یزد نیز در این جلسه گفت: انجمن رباتیك دانشگاه از سال 84 فعالیت خود را به طور رسمی آغار كرد و تاكنون در مسابقات مختلف جهانی و ملی شركت كرده و مقاماتی را كسب کرده است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

جناب زاده اظهار داشت: تیم رباتیك دانشگاه در تیرماه سال جاری به مسابقات تركیه اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد: امیدواریم در آینده با مساعدت معاونت پژوهشی دانشگاه و توسعه فضای انجمن رباتیك، شاهد توسعه روز افزون در زمینه رباتیك باشیم.

محمدرضا احمدزاده دبیر همایش نیز گفت: سومین همایش ملی نساجی و پوشاك در یزد به دو محور نساجی و پوشاك به طور ویژه نگاه می كند و اولین بار است كه مبحث پوشاك با 12 محور به این همایش اضافه شده است.

احمدزاده اظهار داشت: مقالات ارسال شده به دبیرخانه همایش از تمام دانشگاه های سراسر كشور كه رشته نساجی دارند دریافت شده اند.

وی ادامه داد: همچنین در كنار همایش 6 كارگاه آموزشی مرتبط با نساجی و پوشاك و مدیریت برنامه ریزی در زمینه بازاریابی برگزار می شود.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا