اخبار فرش ماشینی

مصرف سالانه پارچه كشور بيش از يك ميليارد متر است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رئيس فراكسيون سرمايه‌گذاري مجلس:
مصرف سالانه پارچه كشور بيش از يك ميليارد متر است
رئيس فراكسيون سرمايه‌گذاري مجلس گفت: مصرف سالانه پارچه كشور يك ميليارد و 850 ميليون متر است.
به گزارش خبرگزاري فارس از قائمشهر، عزت‌الله اكبري نماينده مردم قائمشهر، جويبار، كياكلا و سوادكوه عصر امروز در آيين معارفه علي پيرفلك در مقام فرماندار شهرستان قائمشهر، ايجاد فضاي كار در استان مازندران را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: هماهنگي خوبي براي جذب سرمايه‌گذاري به ويژه در زمينه سرمايه‌گذاري خارجي در استان انجام شده است.

عزت‌الله اكبري با اشاره به توسعه اندك كشور در قبل از انقلاب خاطرنشان كرد: در زماني كه در كشور 640‌هزار تن فولاد توليد مي‌شد، در البرز مركزي 7‌هزار و در كارخانه نساجي مازندران 6‌هزار و 500 نفر مشغول به كار بودند.
وي ميزان فعلي توليد فولاد كشور را‌ بر اساس هدف‌گذاري سند چشم‌انداز 55 تا 65 ميليون تن عنوان كرد.
رئيس فراكسيون سرمايه‌گذاري مجلس در ادامه تصريح كرد: در دوراني كه كشور كمتر از 20 ميليون نفر جمعيت داشت، نساجي مازندران يك شركت بين‌المللي بود.

وي مصرف سالانه پارچه كشور را يك ميليارد و 850 ميليون متر عنوان كرد و افزود: 200 تا 300 متر آن را هم نمي‌بافيم.
عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس با تأكيد بر پرهيز از حاشيه‌سازي‌ها گفت: در اين منطقه دانش فني براي البرز مركزي و نساجي مازندران‌ وجود دارد.
اكبري گفت: در هر موردي كه به دكتر احمدي‌نژاد مراجعه كرديم موافقت و پيگيري كرده‌اند و موجب شدند كه ما اكنون به اين نقطه از رشد دست يابيم.
وي در پايان افزود: با تمركز فكرمان در حوزه خدمتگزاري، برخلاف تبليغات دنيا كه اسلام را در امر اداره كشور توانا‌ نمي‌دانند، برتري كارآمدي جمهوري اسلامي را از ديگر نظام‌هاي دنيا اثبات مي‌كنيم.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا