اخبار فرش ماشینی

ورود قوه‌ قضاييه براي شناسايي عاملان ركود واحدهاي نساجي مازندران

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رئيس هيئت مديره انجمن صنايع نساجي ايران خواستار شد؛
ورود قوه‌ قضاييه براي شناسايي عاملان ركود واحدهاي نساجي مازندران  
رئيس هيئت مديره انجمن صنايع نساجي ايران گفت: قوه قضاييه بايد براي شناسايي و مجازات عاملان ركود و به تعطيلي كشاندن واحدهاي نساجي مازندران و واحدهاي مشابه در كشور وارد عمل شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از قائمشهر، محمد مروج ظهر امروز در حاشيه بازديد اعضاي هيئت مديره انجمن صنايع نساجي ايران از كارخانجات نساجي مازندران و قائمشهر با اشاره به وضعيت اسفبار و متاثركننده نساجي‌ مازندران و قائمشهر افزود: كساني كه حتي تصميم به فروش ايرانيت‌هاي سقف اين واحدهاي كردند به دنبال سواستفاده از زمين اين واحدها بودند.

وي با بيان اينكه وضعيتي مشابه اين واحد را در برخي نقاط كشور نيز شاهد هستيم، تصريح كرد: ‌وضعيت نساجي طبرستان به دليل اينكه بسياري از دستگاه‌هاي اين واحد كنده شده و به يغما رفته اسفبارتر است زيرا در اين واحد حتي به ستون‌ها و سقف سالن‌ها نيز رحم نكرده‌اند.
مروج با تاكيد بر اينكه قوه‌ قضاييه بايد با كساني كه اقدام به اين كار كرده‌اند برخورد كند، اظهار داشت:‌ اگر مسئولان علاقه‌مند هستند اين دغدغه مردم و صنعتگران رفع شود بايد از نقطه‌اي براي مجازات عاملان اين ماجرا شروع به كار شود.
وي با اشاره به اينكه انجمن كارفرمايي نساجي ايران آماده هرگونه كمك‌رساني براي احياي نساجي‌هاي مازندران است، گفت: اين انجمن كمك‌هاي تخصصي در انواع ماشين‌آلات و برندهاي موجود و موردنياز بازار به اين واحد ارائه مي‌كند.

رئيس هيئت مديره انجمن صنايع نساجي ايران با اعلام اينكه ماشين‌آلاتي كه از اين واحدها به سرقت رفته و يا به فروش رفته است به احتمال زياد در واحدهاي ديگر مشغول به كار هستند، يادآور شد: واحدهاي صنعتي بزرگ نساجي در كشور بيمار شده‌اند اما ماشين‌آلات مطمئنا بيكار نشده‌اند و فقط از اين مجموعه خارج شده‌اند تا با متروك نشان دادن اوضاع اين واحدها اقدام به فروش زمين‌ها كنند.
وي با تاكيد بر اينكه صنعت نساجي اكنون صنعت موفقي در كشور است، تصريح كرد: اين صنعت بيشترين ميزان سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در كشور را دارد.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا