اخبار فرش ماشینی

استاندار اردبيل : مشکل کارخانه سبلان‎ ‎پارچه بر طرف شد‎ ‎

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

استاندار اردبيل گفت : مشکل‎ ‎کارخانه سبلان پارچه در اردبيل با واگذاري مديريت اين واحد توليدي به بانک تجارت بر‏‎ ‎طرف شد‎. ‎
‎”‎منصور حقيقت‏‎ ‎پور” عصر چهارشنبه در حاشيه گشايش شعبه بانک توسعه صادارت در اردبيل در گفت و گو با‎ ‎خبرنگار ايرنا افزود : براساس توافق اوليه که بين استانداري ، مديريت سابق کارخانه‎ ‎، بانک تجارت و وزارت صنايع و معادن انجام گرفت ،قرار شد براي دو سال آينده مديريت‎ ‎توليد کارخانه سبلان پارچه در اختيار بانک تجارت قرار بگيرد‎.
‎وي اظهار داشت‎ : ‎مقدمه کار در حال فراهم شدن است و در روزهاي آينده نماينده بانک تجارت در اين‎ ‎کارخانه مستقر خواهد شد و کارخانه سبلان پارچه با تزريق سرمايه در گردش فعاليت‎ ‎توليدي خود را آغاز خواهد کرد‎ .
‎وي همچنين درباره مطالبه هاي معوقه کارگران اين‎ ‎کارخانه گفت : اين موضوع از مشکلات کارگران اين واحد توليدي است که با اقدام هاي‎ ‎انجام شده در اين زمينه ، اين مشکل به زودي بر طرف مي شود‎.
‎حقيقت پور افزود‎ : ‎کارگران کارخانه نزديک به 21 ميليارد ريال مطالبه معوقه دارند که به تدريج از محل‎ ‎توليد و يا از محل سرمايه در حال گردش اين مبلغ پرداخت خواهد شد‎.

‎کارخانه سبلان‎ ‎پارچه که توليد کننده انواع پارچه و منسوجات است ، به لحاظ مشکلات مديريتي از مدتي‎ ‎قبل با وقفه هايي در توليد مواجه شده و اين موضوع سبب ايجاد مشکلاتي براي کارگران‎ ‎اين واحد بزرگ توليدي در استان اردبيل شده بود‎.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا