اخبار فرش ماشینی

استاندار سليمانيه عراق در راس هياتي وارد‎ ‎کرمانشاه شد‎ ‎

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

بهروز محمد صالح استاندار‎ ‎سليمانيه عراق روز جمعه در راس هياتي وارد کرمانشاه شد و مورد استقبال سيد دادوش‎ ‎هاشمي استاندار اين استان قرار گرفت‎. ‎
به گزارش‎ ‎خبرنگارايرنا استاندار کرمانشاه و جمعي از مديران کل استان در ورودي شهر کرمانشاه‎ ‎از استاندار سليمانيه و هيات همراه که از طريق استان کردستان وارد کرمانشاه شده بود‎ ‎به گرمي استقبال کردند‎.
‎در نشستي که بين مسوولان دو استان در استانداري‎ ‎کرمانشاه برگزار شد سيد دادوش هاشمي گفت: علاقه في مابين دوملت سبب ارتقاي روابط‎ ‎حسنه بين دو کشور شده و دو استان کرمانشاه و سليمانيه از فرهنگ، سنت و ويژگي هاي‎ ‎بارز و چشمگير يکساني برخوردارند‎.
‎استاندارکرمانشاه افزود:مشترکات خويشاوندي‎ ‎بين دوملت وجوددارد که سخت ترين شرايط نمي تواند مانع از نزديکي ما شود‎.

‎وي‎ ‎گفت:هر جامعه پس از پيدايش نيازمند افزايش ارتباطات با ساير جوامع است و در اين‎ ‎راستا ما نيز علاقه منديم ارتباطات خود را با کشورهاي دوست همسايه در زمينه هاي‎ ‎گردشگري، صنعت و تجارت و… افزايش دهيم‎.
‎وي در ادامه ابراز اميدواري کرد که‎ ‎مسوولين استان سليمانيه در مدت دو روز اقامت خود در استان کرمانشاه، لحظات خوبي را‎ ‎سپري و از بخش هاي مختلف توليدي، صنعت و گردشگري استان ديدن کنند‎.

‎پس از آن‎ ‎بهروز محمد صالح استاندار سليمانيه عراق گفت: از دعوت رسمي استاندار براي حضور در‎ ‎استان کرمانشاه تشکر مي کنم و از روابط خوب مي توان به اين موضوع اشاره کرد که محبت‎ ‎کرمانشاهيان در دل هر فردي در استان سليمانيه وجود دارد‎.

‎وي افزود: ما هيچ وقت‎ ‎فراموش نخواهيم کرد که در روزهاي سخت و شرايط رژيم گذشته عراق، استان هاي کرمانشاه‎ ‎و کردستان با آغوش باز پذيراي مردم ما بودند‎.
‎استاندار سليمانيه ادامه داد: ما‎ ‎در پي ارتقاي روابط تاريخي خود با ملت ايران و بويژه مردم کرمانشاه و در همه موارد‎ ‎از جمله گردشگري، فرهنگ، تجارت، عمران، علمي، پزشکي و… هستيم و دوست داريم شرکت‎ ‎هاي ايراني بيشتر از ساير کمپاني هاي موجود در عراق در عمران اقليم کردستان مشارکت‎ ‎کنند‎.
‎وي گفت: درصديم امسال با تلاش دو طرف همکاري ها را گسترش داده و به‎ ‎تفاهمات خوبي براي کار بيشتر در مرزهاي دو طرف دست يابيم‎.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا