اخبار نساجی

افزایش کرایه تاکسیها منوط به نهایی شدن قیمت بنزین است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

رئیس شورای شهر تهران با تاکید براینکه افزایش قیمت کرایه های تاکسی از سوی شورا و شهرداری اعلام نشده است گفت: تا زمانی که قیمت بنزین مشخص نشود نمی‌توان قیمت تاکسی را نهایی کرد.

مهدی چمران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش قیمت کرایه‌های تاکسی در سال 91 گفت: این افزایشها از سوی شورا و شهرداری اعمال نشده است.

وی ادامه داد: رانندگان تاکسی در زمانهای دیگر هم کرایه ها خود را افزایش داده‌اند ولی این افزایشها از سوی مدیریت شهری نبوده است.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که چرا زودتر تکلیف لایحه افزاش قیمت کرایه تاکسی ها مشخص نمی شود گفت: مشکل این است که ما هنوز نمی دانیم که آیا در سال جدید قیمت بنزین افزایش پیدا می کند یا خیر؟ و اگر قیمت ها افزایش پیدا کند به چه میزان است.

چمران افزود: بررسی لوایح افزایش قیمت کرایه های حمل و نقل عمومی در سال 91 در کمیسیون های تخصصی شورا بررسی می شود اما شورا به دلیل آن که دوباره مجبور به بررسی افزایش کرایه ها نشود منتظر میزان افزایش قیمت بنزین خواهد ماند.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

کرایه های تاکسی از سال جدید نزدیک به 20 درصد به طور غیر رسمی از سوی رانندگان تاکسی افزایش داشته است و مسافران 400 تومان به عنوان ورودی پرداخت می کنند.

دانلود كاتالوگ فرش ماشينی شرکت فيضی امریکا

کانال تلگرام مجله نساجی کهن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن