اخبار فرش ماشینی

برپايي نمايشگاه بين‌المللي چرم و صنايع وابسته در اردبيل برپايي نمايشگاه بين‌المللي چرم و صنايع وابسته در اردبيل

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

براي نخستين بار و با حضور چند کشور خارجي نمايشگاه بين‌المللي چرم و صنايع وابسته پس‌فردا در اردبيل گشايش مي‌يابد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، رئيس سازمان همياري شهرداري‌هاي استان اردبيل در جلسه هماهنگي اين نمايشگاه افزود: نخستين نمايشگاه کيف، کفش و صنايع وابسته 27 بهمن ماه 89 سال‌جاري در محل نمايشگاه بين‌المللي استان اردبيل برگزار خواهد شد.
رضا عادل‌پرست اظهار داشت: براي حضور در اين نمايشگاه از کشور ترکيه و آذربايجان دعوت کرديم تا محصولات خود را در ارتباط با چرم و صنايع آن عرضه کنند.
وي تصريح کرد: علاوه بر اين دو کشور خارجي نمايندگاني از استان‌هاي تهران، آذربايجان‌شرقي، آذربايجان‌غربي، مشهد، زنجان و اردبيل در اين نمايشگاه حاضر شده و محصولات خود را به ديد عموم خواهند گذاشت.
عادل‌پرست با بيان اين‌که تمامي امکانات و تجهيزات مورد نياز براي برگزاري اين نمايشگاه مهيا شده است، خاطر نشان کرد: اين نمايشگاه در فضايي به وسعت يک هزار و 200 مترمربع برپا خواهد بود.
وي ادامه داد: تاکنون و در دوران ثبت‌نام بالغ بر 80 شرکت براي حضور در نمايشگاه اعلام آمادگي کردند که اميدواريم با حضور به موقع خود بتوانند زمينه برپايي يک نمايشگاه مطلوب را فراهم کنند.
رئيس سازمان همياري شهرداري‌هاي استان اردبيل اضافه کرد: براي شرکت‌کنندگان در اين نمايشگاه تسهيلات مناسبي براي اسکان، اياب و ذهاب و شرکت در نمايشگاه قايل شده‌ايم که اميدواريم در سايه اين تسهيلات بتوانيم نمايشگاه آبرومندي را برپا کنيم.
عادل‌پرست گفت: هدف از برگزاري اين نمايشگاه ارايه آخرين دستاوردهاي صنعت چرم کشور است و کشورهاي همسايه ايران در شمالغرب با هدف ارايه توانمندي‌هاي خود به اين نمايشگاه دعوت شدند.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا