اخبار فرش ماشینی

در ديدار اعضاي ستاد هفته كارگر مازندران با عضو خبرگان رهبري؛ سرمايه گذار نساجي مازندران مكلف به پرد

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

عضو خبرگان رهبري ابراز اميدواري كرد با توجه به نامگذاري امسال بعنوان همت مضاعف و كار مضاعف از سوي مقام معظم رهبري به جامعه كار و توليد توجه بيشتري از سوي مسئولان انجام شود.
اعضاي ستاد هفته كارگر مازندران و تعدادي از اعضاي هيات اجرايي خانه كارگر مازندران با حضور در دفتر آيت اله معلمي ، امام جمعه قائمشهر و نماينده مردم ولايتمدار مازندران در مجلس خبرگان رهبري با بيان مشكلات جامعه كارگري استان مازندران بار ديگر با تجديد ميثاق با آرمانهاي امام شهيدان و رهبر معظم انقلاب خواستار عنايت مسئولين نسبت به توجه به عدم بيمه كارگران ساختماني ، وضعيت بد كارگران قرار دادي و شركت هاي پيمانكاري شدند .
در اين ديدار آيت اله معلمي با اشاره به وضعيت كارگران نساجي مازندران گفت : طبق تعهداتي كه سرمايه گذار ترك با اينجانب داشته اين سرمايه گذار مكلف به آن گرديده كه هر دو ماه ديون و حقوق عقب افتاده كارگران نساجي مازندران را پرداخت نمايد .

امام جمعه قائمشهر با ياد آوري شهداي گرانقدر جمهوري اسلامي و شهداي كارگري استان مازندران گفت : امروز يكي از افتخارات جامعه كارگري در مازندران اين است كه از ده هزار شهيد مازندراني بيش از نيم آن شهداي جامعه كارگري است و امروز در حاليكه در دين ما همواره به كارگر سفارش و توجه شده است اين حركت ها و توجه به هفته كار و كارگر بيشتر جنبه نمايشي وفرمايشي دارد و اين در حاليست كه در كشور هاي غربي در برگزاري روز جهاني كارگر اصرار و از كارگران كشور خود به نحو شايسته اي قدر داني مي كنند.
عضو خبرگان رهبري ابراز اميدواري كرد با توجه به نامگذاري امسال كه بعنوان همت مضاعف و كار مضاعف از سوي مقام معظم رهبري نامگذاري شده به جامعه كارو توليد توجه بيشتري از سوي مسئولين انجام بگيرد.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا