اخبار فرش ماشینی

ريزش نساجي‌هاي بزرگ مربوط به زمان دولت سازندگي است

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

رئيس شركت‌ شهرك‌هاي صنعتي استان اصفهان گفت: ريزش كارخانه‌هاي نساجي مربوط به قبل از دولت هفتم و زمان دولت سازندگي است كه در برخي موارد در حال حاضر نيز ادامه دارد.

نبي‌الله قائدي در اصفهان با اشاره به‏ اينكه ايران نيز جزو جهان به شمار مي‌رود و اكنون در خارج از مرزها تورمي جهاني و عظيم اقتصاد دنيا را فراگرفته، افزود: با وجود اين مشكلات جهاني توانسته‌ايم از گزند برخي آسيب‌ها در امان باشيم اما با ورود كالا‌ها و دامپينگ به وسيله رقباي خارجي به كشور، شرايط اقتصادي داخلي نيز با وضعيت ويژه‌اي روبه‌رو شده است.

وي درباره انتقاد به تعطيلي برخي كارخانه‌هاي صنعتي و به ويژه كارخانه‌هاي نساجي اظهار داشت: بايد رعايت انصاف را داشته و برخي از افراد كه به دليل مسايل سياسي شبهاتي را ايجاد كرده و اتهاماتي را مي‌زنند با مدرك و مستندات‌ سخنان خود را ثابت كنند.
وي افزود: ريزش نساجي‌هاي بزرگ مربوط به قبل از دولت هفتم و زمان آقاي هاشمي بوده و آن‌چيزي كه از بسته شدن برخي از كارخانه‌ها ادامه دارد مربوط به اتفاقات زمان ذكر شده است.
رئيس شركت شهرك‌هاي صنعتي استان اصفهان مصوبه‌اي كه در آن زمان بوده را با عنوان بازسازي و نوسازي نساجي با عناوين 70 شركت دانست و گفت: در آن زمان اين مصوبه در مجلس تصويب شد كه هدف آن تغيير تكنولوژي و انتقال نساجي‌ها بوده است.
قائدي با اشاره به اينكه آمار و ارقام نشان از رشد پروانه ‌بهره‌برداري واحد‌هاي توليدي دارد، بيان داشت: اين تعداد در سال گذشته با رشد 31 درصدي نسبت به سال 86 روبه‌رو بوده است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا