اخبار فرش ماشینی

كشف سرنخ‌هاي از بزرگترين محموله پارچه قاچاق

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

كشف سرنخ‌هاي از بزرگترين محموله پارچه قاچاق
رييس پليس آگاهي تهران بزرگ:
گمرك ارزش تقريبي كل پارچه‌ها را70 ميليارد تومان تخمين زده است

رييس پليس آگاهي پايتخت از كشف بخشي از بزرگترين محموله قاچاق پارچه خبرداد و گفت: اصل محموله قاچاق پارچه 10 برابر محموله كشف شده است.

به گزارش  (ايسنا)، سرهنگ عباسعلي محمديان صبح سه‌شنبه با اعلام خبر كشف و توقيف محموله قاچاق پارچه در شهر تهران گفت: كارآگاهان مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي پايتخت در راستاي مبارزه با قاچاق كنترل محموله‌هاي ترانزيتي و همچنين مسير تردد و مقصد كالاها را مورد كنترل قرار مي‌دهند.

رييس پليس آگاهي تهران بزرگ  با بيان اينكه چندي پيش كارآگاهان پليس مبارزه با قاچاق كالا اطلاع يافتند كه يكي از بزرگترين محموله‌هاي وارد كننده پارچه از طريق يكي از بنادر جنوبي كشور وارد ايران شده است، گفت: اين در حالي بود كه صاحبان كالا خواستار انتقال محموله به تهران شده بودند تا مراحل گمركي اين كالا در گمرك تهران انجام گيرد.

وي افزود: ماموران در كنترل محموله ترانزيتي دريافتند اين محموله كه حدود 100 كانتينر پارچه به همراه داشت پس از ترخيص از يكي از بنادر جنوبي كشور به مقصد نرسيده است.

رييس پليس آگاهي پايتخت با بيان اينكه ماموران دريافتند اين محموله در طي مسير در مكاني تخليه شده است، گفت: ماموران با پيگيري و كسب اطلاعات از گمرك تهران و همچنين انجام تحقيقات يكي از سالن‌هاي نگهداري اين محموله را در اطراف شهرري تهران يافتند.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

به گفته وي ماموران در بازرسي از اين انبار 40 كاميونت حاوي پارچه را كشف و ضبط كردند.

محمديان با بيان اينكه بر اساس اطلاعات دريافتي از گمرك تهران اصل محموله پارچه 10 برابر محموله كشف شده است، گفت: كارآگاهان مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي پايتخت دريافتند كه محموله اصلي كشف نشده يا در انبارهاي ديگر نگهداري مي‌شود يا در سطح بازار تهران يا كشور به فروش رسيده است.

به گفته رييس پليس آگاهي تهران بزرگ تاكنون سه نفر كه داراي سوابق متعدد در حوزه قاچاق كالا نيز هستند، در اين رابطه دستگير شده‌اند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، وي افزود: اداره گمرك كشور ارزش تقريبي كل كالا را 70 ميليارد تومان تخمين زده است و ارزش پنج ميليارد تومان نيز بر روي كالاي مكشوفه گذشته است

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا