اخبار نساجی

پذیرش 80 درصدپیشنهادهای ایران برای ارایه در كنفرانس ارتباطات رادیویی

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

 

تهران – مدیر سازمانهای تخصصی بین‌المللی رگولاتوری از پذیرش 80 درصد پیشنهادهای ایران برای ارایه در كنفرانس جهانی ارتباطات رادیوئی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی(رگولاتوری)، ‘علیرضا درویشی’ روز دوشنبه گفت: این پیشنهادها در زمینه 32 دستور كار كنفرانس جهانی ارتباطات، در مورد سرویسهای رادیوئی از جمله سرویسهای دریانوردی، هوانوردی، ثابت، پخش صدا و تصویر، آماتوری و سرویسهای ماهواره‌ای است.

وی افزود: این پیشنهادها، نخست از سوی ایران به جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه (APT) ارائه شده بود و از سوی این نهاد منطقه‌ای همراه با پیشنهادهای سایر كشورها به كنفرانس جهانی ارتباطات رادیویی ارائه شد.

درویشی گفت: علاوه بر این پیشنهادات، جمهوری اسلامی ایران درباره دستور كارهای كنفرانس، سه سند مستقل در 109 صفحه برای كنفرانس جهانی ارتباطات رادیویی ارسال شده بود.

وی با اشاره به حضور موثر ایران در كنفرانس جهانی ارتباطات رادویی با رویكرد صحنه‌گردانی در مجامع بین‌المللی اظهار كرد: یكی از دستاوردهای مهم رگولاتوری در این كنفرانس، اعمال نقطه نظرات جمهوری اسلامی ایران در حوزه تدوین زیرساخت های مقررات رادیوئی آینده است.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا