اخبار فرش ماشینی

حضور رئيس جمهور براي افتتاح كارخانه نساجي در كلاردشت

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

حضور رئيس جمهور براي افتتاح كارخانه نساجي در كلاردشت

استاندار مازندران خبر داد:
حضور رئيس جمهور براي افتتاح كارخانه نساجي در كلاردشت

خبرگزاري فارس: استاندار مازندران با اشاره به اينكه براي بهره‌برداري واحد صنعتي در كلاردشت در نظر داريم رئيس جمهور را به مازندران دعوت كنيم، گفت: كارخانه بزرگ صنعت نساجي در كلاردشت با عنوان ميشابافت به زودي به بهره‌برداري مي‌رسد كه اين افتتاح با حضور رئيس جمهور انجام مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از ساري، سيد علي‌اكبر طاهايي يكشنبه شب در چهارمين كارگروه تخصصي امور اقتصادي و توليدي شركت شهرك‌هاي صنعتي مازندران با بيان اينكه هدف مسئولان حمايت از توليدكنندگان عرصه صنعت است، بيان داشت: استقرار صنعت بايد توام با ايجاد محيط زيست سالم باشد و اگر از سوي توليد‌كننده‌ها تخطي در مباحث زيست محيطي صورت گيرد به طور جدي موارد قانوني اعمال مي‌شود.
وي افزود: تشكيل جلسات تخصصي دليل بر سياه‌نمايي نيست بلكه رسيدگي به مشكلات و قدرتمندشدن شهرك‌هاي صنعتي است.

نماينده عالي دولت در مازندران با اشاره به اينكه دستگاه‌هاي خدمات‌رسان در تكميل زيرساخت‌هاي شهرك‌هاي صنعتي فعاليت خوبي داشتند، تصريح كرد: سازمان محيط زيست رويكرد خوبي در استقرار واحدهاي صنعتي در مازندران داشته است.
استاندار مازندران مشكل واحدهاي صنعتي را بعد از هدفمندي يارانه‌ها به حق دانست و يادآور شد: بسته حمايتي يارانه‌ها ويژه صنايع و واحدهاي توليدي به درستي اجرا نشد و در حال پيگيري تحقق آن هستيم.
وي عنوان كرد: با تجميع وزارت صنايع و بازرگاني فرايند ساختاري به درستي شكل مي‌گيرد و بازرگاني در خدمت توليد و صنعت قرار مي‌گيرد.

طاهايي رويكرد سرمايه‌گذاران و كارفرمايان را در ايجاد اشتغال پايدار خداپسندانه دانست و گفت: با توجه به مشكلاتي كه در بخش صنايع و واحدهاي توليدي پيش آمده كارفرمايان تلاش مي‌كنند تا بيكاري كارگران به حداقل برسد و آنهايي كه از طريق رانت امتيازهاي غيرقانوني كسب كردند بدانند كه به سرانجام نخواهند رسيد.
نماينده عالي دولت در مازندران ايجاد اتاق گفت‌وگو را در اتاق بازرگاني مثبت ارزيابي كرد و ابراز داشت: شكل‌گيري اتاق گفت‌گو در اتاق بازرگاني كه محور سرمايه‌گذاري در استان است مي‌‌تواند بخشي از مباحث را به موضوع‌هاي شهرك‌هاي صنعتي اختصاص دهند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به محروميت‌هاي استان كه از سابق بر جاي مانده است اشاره كرد و متذكر شد: راه‌هايي كه به آسفالت نياز است هنوز 50 درصد آن در مناطق دوردست مازندران برجاي مانده است.
طاهايي خاطرنشان كرد: بايد بستري ايجاد شود تا شهرك‌هاي صنعتي و اتاق بازرگاني و صنايع و معادن با استفاده از دانش روز در اختيار توليدات استان مازندران باشند.
استاندار مازندران با اشاره به اينكه براي بهره‌برداري واحد صنعتي در كلاردشت در نظر داريم رئيس جمهور را به مازندران دعوت كنيم، اذعان داشت: كارخانه بزرگ صنعت نساجي در كلاردشت با عنوان ميشابافت به زودي به بهره برداري مي‌رسد كه اين افتتاح با حضور رئيس جمهور انجام مي‌شود.

آیا میدانستید مجله نساجی کهن تنها مجله تخصصی فرش ماشینی و نساجی ایران است؟ نسخه پی دی اف آخرین مجلات از اینجا قابل دریافت است.

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا