مد و پوشاک

تشکیل ستاد نشان تجاری لباس های ورزشی بانوان اسلامی

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

بسیاری از زنان مسلمان به دلیل حفظ حجاب، ورزش قهرمانی را کنار گذاشته و برخی دیگر حجاب را فدای ورزش قهرمانی کرده اند.

ایلنا: اولين نشست هم انديشي معاونت ورزش بانوان كشور با حضور تني چند از مديران برندها و توليدكنندگان پوشاك ورزشي داخلي(مجيد اسپرت، ایدوآل،اميني و پيشكوه و…) در راستاي هدف گذاري سياست هاي اجرايي و كلان جهت ثبت برند پوشش ورزشي زنان مسلمان تشكيل شد.
به گزارش ايلنا، در اين نشست معاون ورزش بانوان تاکید کرد: از برندهاي داخلي در خصوص طراحي و توليد پوشش ورزشكاران زن بر اساس استاندارهاي بين الملي و ارزش هاي اسلامي حمایت می کنیم.
‌مرضیه اکبر آبادی افزود: با اینکه ورزشکاران ایرانی طی 30سال گذشته بارها از لباس های ورزشی ویژه زنان مسلمان در عرصه های مختلف ورزشی استفاده کرده اند،‌ اما به نظر می رسد دست هایی در کار است تا مانع معرفی و شناخته شدن این لباس ها شود که توسط طراحان ایرانی طراحی شده است.

وی با اشاره به اینکه مجامع ورزشی جهانی تمایلی به معرفی این نشان تجاری یا موضوع لباس های ورزشی ویژه بانوان مسلمان را ندارند گفت: بر همین اساس ستاد نشان تجاری لباس های ورزشی بانوان اسلامی تشکیل خواهد شد.
اکبر آبادی افزود: بسیاری از زنان مسلمان به دلیل حفظ حجاب، ورزش قهرمانی را کنار گذاشته و برخی دیگر حجاب را فدای ورزش قهرمانی کرده اند، اما با این وجود برخی به محض دیدن لباس ورزشی مناسب از آن استقبال و الگوبرداری کرده اند
وی اكبر آبادي هدف از تشكيل اين ستاد را حضور هر چه بيشتر رشته هاي ورزشي در عرصه هاي جهاني و بين المللي داسنت و افزود نبايد بگذاريم نتايج و حاصل تلاش مان در جهت طرح و تهيه لباس هاي ورزشي ويژه زنان توسط كشورها يا شركت هاي خارجي با نام آنان مطرح و معرفي شود .

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا