مد و پوشاک

نكاتي درباره ست كردن لباس بچه ها ‏

دانلود نسخه دیجیتال مجله کهن

به تدريج كه فرزند شما بزرگ مي شود ياد مي گيرد كه چطور لباس بپوشد و چه رنگهايي را با هم بپوشد و اين يك تمرين خوب براي آنهاست.  اما هميشه خريدن لباس هاي ساده و لباسهايي كه با هر نوع كفش و شلواري بتوان پوشيد كمك زيادي به شما مي كند.

دقت داشته باشيد كه هميشه اهميت رنگ ها و طرح هاي لباس را براي فرزندان خود توضيح دهيد.   علاوه بر روانشناسي رنگها، طرح ها و رنگ هاي ساده با همه نوع رنگ لباس و شلواري ست مي شود. اما در مورد طرح هاي شلوغ و رنگهاي تند اين طور نيست.

هر گاه لباس مي خريد سعي كنيد شلوار و كفش همرنگ آنرا نيز انتخاب كنيد. همواره رنگهايي مثل سياه، سفيد ، خاكستري و حتي قهوه اي  با همه رنگي ست مي شوند.  مثل شلوار جين آبي كه با انواع لباس و كفش قابل استفاده است.

هميشه تصويري كه شما از ست كردن رنگها با هم داريد خيلي با ديدگاه فرزند شما متفاوت است پس اگر او رنگهايي را مي پوشد كه اصلا با هم همخواني ندارند به جاي تذكر دادن به او بگذاريد ديگران درباره او قضاوت كنند و آنگاه خودش متوجه موضوع خواهد شد.

‏ در كمد لباس فزندتان يك راهنماي انتخاب رنگ آويزان كنيد به اين ترتيب او به راحتي  رنگهاي هم خانواده را ياد  مي گيرد. هميشه سعي كنيد كمد لباسهاي فرزندتان را با كمك خود او تميز كنيد و دوباره بچينيد  و انواع لباس ها را جدا بگذاريد.‏

تحريريه صنعت كهن ‏

اشتراک رایگان سالانه مجله کهن

جهت دریافت اشتراک رایگان سالانه مجله نساجی و فرش ماشینی کهن در فرم زیر ثبت نام کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا